WK 2018 NIEUWS

Nederlands Elftal kan Zweden voorbij op 2e plaats in Poule A

RSS

Het Nederlands Elftal kan Zweden voorbij op de 2e plaats in Poule A. Nederland staat namelijk op de 3e plaats met 3 punten achterstand op Zweden. Als Nederland aanstaande zondag wint van Luxemburg, komt Oranje in punten gelijk met Zweden. Het doelsaldo zal dan uitmaken wie hoger op de ranglijst komt te staan.

Zweden heeft met een wedstrijd meer een doelsaldo van +3. Het Nederlands Elftal heeft een doelsaldo van +2 en moet dus met 0-2 of meer winnen in hun vierde WK kwalificatiewedstrijd.

Opstelling Nederland tegen Luxemburg

De opstelling van het Nederlands Elftal voor de wedstrijd tegen Luxemburg is bekend. De bondscoach heeft aangegeven 4-3-3 te zullen gaan spelen.

Luxemburg: Schon; Malget, Chanot, Mahmutovic; Jans, Bensi, Philipps, Bohnert, Mutsch, Da Mota en Turpe
Nederland: Stekelenburg; Brenet, Bruma, Van Dijk, Blind; Wijnaldum, Klaassen, Ramselaar; Robben, Dost en Sneijder

Wat gebeurt er bij een gelijke stand in de poule?

De stand per poule wordt als volgt bepaald:

  • het hoogst aantal punten uit alle groepswedstrijden
  • het hoogste doelsaldo
  • het hoogst aantal doelpunten voor

Wat is de stand in poule A?

LandGWGVDVDTPnt

Frankrijk43107210

Zweden4211637

Nederland3111534

Bulgarije31025103

Wit-Rusland3021252

Luxemburg3012461

Bekijk de stand van alle WK 2018 kwalificatie poules »

Winst voor Oranje betekent ook winst voor jou!

Dat het Nederlands Elftal zal winnen van Luxemburg mag vanzelfsprekend zijn. De vraag is echter, hoe groot wordt de overwinning? Volgens Robben mag Oranje niet tevreden zijn met 0-2. Nederlandse bookmaker Nederbet is echter wel blij met een 0-2 overwinning, want dan hoeven ze de minste winst uit te betalen: zet €10 in en win €58 bij 0-2!

Zelfs een 0-1 overwinning levert al €68 op en een 0-3 winst voor Nederland betekent €61 winst voor jou. Hoe meer Oranje scoort, hoe grote jou winst wordt. Daarbij ontvang je als nieuwe speler bij Unibet een flinke bonus: stort € 25 en ontvang €50 om in te zetten!

Registreer nu gratis bij Nederbet en ontvang €25 bonus »

Topper Frankrijk - Zweden (2-1) verplaatst wegens terreur

De topper van dit weekend werd gespeeld tussen Frankrijk en Zweden. De 2-1 winst van Frankrijk is van groot belang voor het Nederlands Elftal en het uitzicht op de tweede positie in de poule. Zweden blijft hierdoor steken op 7 punten uit drie wedstrijden. Deze wedstrijd zou op zondag 13 november gespeeld worden, net als de andere wedstrijden uit poule A. Op deze dag is het echter exact een jaar geleden dat terroristen aanslagen pleegden in Parijs. Daarom is dit duel verplaatst naar vrijdag 11 november.

Wat is het speelschema van poule A?

Deze speelronde worden de volgende kwalificatiewedstrijden in poule A gespeeld:

  • Frankrijk - Zweden (2-1) op vrijdag 11 november om 20:45uur
  • Bulgarije - Wit-Rusland op zondag 13 november om 18:00uur
  • Luxemburg - Nederland op zondag 13 november om 18:00uur

Bekijk het hele speelschema van de WK 2018 kwalificatie »

Lees alle nieuws »
Gepubliceerd op: 12-11-2016 | Bijgewerkt op: 12-11-2016 | Door: Patrick

Reageer op dit artikel


Gerelateerd WK 2018 nieuws

16-11-2017 - Dit is de potindeling van de loting voor de WK 2018 poules »
09-11-2017 - Play off wedstrijden voor het WK 2018 beginnen op 9 november »
08-11-2017 - Nederlands Elftal oefent tegen Schotland en Roemenie »
01-11-2017 - Het prijzengeld voor het WK 2018 is fors verhoogd door de FIFA »
28-10-2017 - De WK 2018 bal heeft 6 naadloze vakken en draagt de naam Telstar »