WK2018 - KWALIFICATIE STAND

Stand WK kwalificatie 2018

De stand van de WK kwalificatie 2018 staat hieronder weergegeven. Nederland is als groepshoofd ingedeeld in groep A voor de WK kwalificatie 2018 tijdens de loting voor de kwalificatie op 25 juli 2015 in Sint-Petersburg. Hierdoor moet Nederland samen met Frankrijk, Zweden, Bulgarije, Wit-Rusland en Luxemburg strijden om een van de 13 plaatsen voor het WK voetbal 2018 in Rusland.

De stand van de WK kwalificatie bepaald wie er naar het Wereld Kampioenschap gaan en welke landen afvallen. 9 landen die eerste in de poule worden, plaatsen zich direct voor het WK 2018. De 8 beste nummers twee moeten in play-off wedstrijden voetballen om de laatste 4 Europese plaatsen.

WK kwalificatie stand

Poule A

LandGWGVDVDTPnt

Zweden6411+12-413

Frankrijk6411+11-513

Nederland6312+13-610

Bulgarije6303+9-129

Wit-Rusland6123+4-115

Luxemburg6015+6-171

Speelschema poule A »
Tegenstanders Nederland »

Poule B

LandGWGVDVDTPnt

Zwitserland6600+12-318

Portugal6501+22-315

Hongarije6213+8-77

Faroër6123+2-105

Andorra6114+2-134

Letland6105+2-123

Speelschema poule B »

Poule C

LandGWGVDVDTPnt

Duitsland6600+27-118

Noord-Ierland6411+11-213

Tsjechië6231+9-59

Azerbeidzjan6213+3-97

Noorwegen6114+6-104

San Marino6006+1-300

Speelschema poule C »

Poule D

LandGWGVDVDTPnt

Servië6330+13-712

Ierland6330+8-412

Wales6150+9-58

Oostenrijk6222+9-88

Georgië6033+6-103

Moldavië6024+4-152

Speelschema poule D »

Poule E

LandGWGVDVDTPnt

Polen6510+15-616

Montenegro6312+13-710

Denemarken6312+10-610

Roemenië6132+7-76

Armenië6204+7-146

Kazachstan6024+4-162

Speelschema poule E »

Poule F

LandGWGVDVDTPnt

Engeland6420+10-214

Slowakije6402+12-412

Slovenië6321+6-311

Schotland6222+9-108

Litouwen6123+6-115

Malta6006+2-150

Speelschema poule F »

Poule G

LandGWGVDVDTPnt

Spanje6510+21-316

Italië6510+18-416

Albanië6303+7-89

Israël6303+9-129

Macedonië6105+8-133

Liechtenstein6006+1-240

Speelschema poule G »

Poule H

LandGWGVDVDTPnt

België6510+24-216

Griekenland6330+10-312

Bosnië-Herz.6321+13-511

Cyprus6213+5-97

Estland6114+5-174

Gibraltar6006+3-240

Speelschema poule H »

Poule I

LandGWGVDVDTPnt

Kroatië6411+11-213

IJsland6411+9-613

Turkije6321+11-611

Oekraïne6321+9-511

Finland6015+4-101

Kosovo6015+3-181

Speelschema poule I »

Gelijke stand WK kwalificatie 2018

De stand per poule wordt als volgt bepaald:

  • het hoogst aantal punten uit alle groepswedstrijden
  • het hoogste doelsaldo
  • het hoogst aantal doelpunten voor

Wanneer twee of meer landen gelijk zijn op basis van voorgaande 3 criteria, dan wordt de stand als volgt bepaald:

  • het hoogst aantal punten uit de onderlinge wedstrijden
  • het hoogste doelsaldo uit de onderlinge wedstrijden
  • het hoogst aantal doelpunten voor uit de onderlinge wedstrijden
  • het uitdoelpunt telt dubbel (alleen als het een gelijk spel is uit de onderlinge wedstrijden)

Stand en/of uitslagen op jouw website

Wil je graag de stand en/of uitslagen van het Nederlands Elftal tijdens de WK 2018 kwalificatie op jouw website plaatsen? Kopieer en plak deze code.

Meer weten over de WK kwalificatie 2018

Gepubliceerd op: 29-07-2015 | Bijgewerkt op: 21-07-2017 | Door: Patrick

Reageer op dit artikel




Gerelateerd WK 2018 nieuws

15-07-2017 - Statistieken WK kwalificatie 1903 goals en Ronaldo topscorer »
09-06-2017 - Met deze vouchers kun je gratis wedden op Nederland vs Luxemburg »
09-06-2017 - Voorbeschouwing Nederland tegen Luxemburg en de kansen van Oranje »
04-06-2017 - Oefenwedstrijd tegen Ivoorkust is van groot belang voor Nederland »
31-05-2017 - Voorbeschouwing Marokko vs Nederland en de voorspelling »

GPWA

© 22-07-2017 wk2018rusland.com - Alle rechten voorbehouden