WK2018 - KWALIFICATIE STAND

Stand WK kwalificatie 2018

De stand van de WK kwalificatie 2018 staat hieronder weergegeven. Nederland is als groepshoofd ingedeeld in groep A tijdens de loting op 25 juli 2015 in Sint-Petersburg. Hierdoor moet Nederland samen met Frankrijk, Zweden, Bulgarije, Wit-Rusland en Luxemburg strijden om een van de 13 plaatsen voor het WK voetbal 2018 in Rusland.

De stand van de WK kwalificatie bepaald wie er naar het Wereld Kampioenschap gaan en welke landen afvallen. 9 landen die eerste in de Europese poules worden, plaatsen zich direct voor het WK 2018. De 8 beste nummers twee moeten in play-off wedstrijden voetballen om de laatste 4 Europese plaatsen. Een aantal landen zijn al gekwalificeerd voor het WK 2018.

WK kwalificatie stand

Poule A

LandGWGVDVDTPnt

Frankrijk8521+15-517

Zweden8512+18-716

Nederland8413+16-1113

Bulgarije8404+13-1712

Luxemburg8125+7-175

Wit-Rusland8125+4-165

Speelschema poule A »

Poule B

LandGWGVDVDTPnt

Zwitserland8800+18-324

Portugal8701+28-421

Hongarije8314+11-910

Faroër8224+4-158

Andorra8116+2-174

Letland8107+3-183

Speelschema poule B »

Poule C

LandGWGVDVDTPnt

Duitsland8800+35-224

Noord-Ierland8611+16-219

Azerbeidzjan8314+8-1210

Tsjechië8233+10-99

Noorwegen8215+8-167

San Marino8008+2-380

Speelschema poule C »

Poule D

LandGWGVDVDTPnt

Servië8530+17-718

Wales8350+12-514

Ierland8341+9-613

Oostenrijk8233+10-109

Georgië8053+8-125

Moldavië8026+4-202

Speelschema poule D »

Poule E

LandGWGVDVDTPnt

Polen8611+18-1119

Denemarken8512+18-716

Montenegro8512+18-716

Roemenië8233+8-89

Armenië8206+8-196

Kazachstan8026+4-222

Speelschema poule E »

Poule F

LandGWGVDVDTPnt

Engeland8620+16-320

Slowakije8503+14-615

Slovenië8422+10-414

Schotland8422+14-1014

Litouwen8125+6-185

Malta8008+2-210

Speelschema poule F »

Poule G

LandGWGVDVDTPnt

Spanje8710+32-322

Italië8611+19-719

Albanië8413+10-913

Israël8305+9-149

Macedonië8215+10-147

Liechtenstein8008+1-340

Speelschema poule G »

Poule H

LandGWGVDVDTPnt

België8710+35-322

Bosnië-Herz.8422+19-814

Griekenland8341+11-513

Cyprus8314+8-1210

Estland8224+6-178

Gibraltar8008+3-370

Speelschema poule H »

Poule I

LandGWGVDVDTPnt

Kroatië8512+12-316

IJsland8512+11-716

Turkije8422+12-814

Oekraïne8422+11-714

Finland8215+6-107

Kosovo8017+3-201

Speelschema poule I »

Gelijke stand WK kwalificatie 2018

De stand per poule wordt als volgt bepaald:

  • het hoogst aantal punten uit alle groepswedstrijden
  • het hoogste doelsaldo
  • het hoogst aantal doelpunten voor

Wanneer twee of meer landen gelijk zijn op basis van voorgaande 3 criteria, dan wordt de stand als volgt bepaald:

  • het hoogst aantal punten uit de onderlinge wedstrijden
  • het hoogste doelsaldo uit de onderlinge wedstrijden
  • het hoogst aantal doelpunten voor uit de onderlinge wedstrijden
  • het uitdoelpunt telt dubbel (alleen als het een gelijk spel is uit de onderlinge wedstrijden)

Stand en/of uitslagen op jouw website

Wil je graag de stand en/of uitslagen van het Nederlands Elftal tijdens de WK 2018 kwalificatie op jouw website plaatsen? Kopieer en plak deze code.

Meer over de WK 2018 kwalificatie

Gepubliceerd op: 29-07-2015 | Bijgewerkt op: 25-09-2017 | Door: Patrick

Reageer op dit artikel




Gerelateerd WK 2018 nieuws

19-09-2017 - Voorselectie van Nederland tegen Wit Rusland en Zweden is bekend »
11-09-2017 - Loting voor play offs voor het WK 2018 is op 17 oktober »
02-09-2017 - Voorbeschouwing Nederland vs Bulgarije en de kansen van Oranje »
31-08-2017 - Nederland moet winnen van Frankrijk maar de kansen zijn klein »
26-08-2017 - Selectie van Oranje tegen Frankrijk en Bulgarije is bekend »

GPWA

© 26-09-2017 wk2018rusland.com (mobiel) - Alle rechten voorbehouden