WK2018 - KWALIFICATIE SPEELSCHEMA

Speelschema WK kwalificatie 2018

Het speelschema van de WK kwalificatie 2018 is op zondag 26 juli 2015 bekend gemaakt, een dag na de loting voor de kwalificatie poules in Sint-Petersburg. Het speelschema voor het WK kwalificatie is gestart op 4 september 2016 en eindigt op 10 oktober 2017.

Nederland is als groepshoofd ingedeeld in groep A voor de WK kwalificatie 2018. Hierdoor moet Nederland samen met Frankrijk, Zweden, Bulgarije, Wit-Rusland en Luxemburg strijden om een van de 13 plaatsen voor het WK voetbal in Rusland.

Stand WK 2018 kwalificatie »
Wedden op de WK 2018 kwalificatie »

Programma WK kwalificatie 2018 Nederland

Op dinsdag 6 september 2016 begint de WK 2018 kwalificatiereeks voor Nederland met een uitwedstrijd tegen Zweden. Ook de laatste kwalificatiewedstrijd wordt tegen Zweden gespeeld en wel op 10 oktober 2017. Precies een jaar eerder, op 10 oktober 2016 speelt Nederland thuis tegen de andere zware tegenstander Frankrijk. De uitwedstrijd tegen Frankrijk is op 31 augustus 2017. In totaal speelt Nederland 10 kwalificatiewedstrijden.

Met bonuscode WK2018MYBET ontvang je €100 om gratis in te zetten op kwalificatiewedstrijden bij Mybet.

Speelschema Nederland WK 2018

Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
di 06 sep 2016 A 20:45 Zweden Nederland 1-1 »
vr 07 okt 2016 A 20:45 Nederland Wit-Rusland 4-1 »
ma 10 okt 2016 A 20:45 Nederland Frankrijk 0-1 »
zo 13 nov 2016 A 18:00 Luxemburg Nederland 1-3 »
za 25 mrt 2017 A 20:45 Bulgarije Nederland 2-0 »
vr 09 jun 2017 A 20:45 Nederland Luxemburg 5-0 »
do 31 aug 2017 A 20:45 Frankrijk Nederland 4-0 »
zo 03 sep 2017 A 18:00 Nederland Bulgarije 3-1 »
za 07 okt 2017 A 20:45 Wit-Rusland Nederland 1-3 »
di 10 okt 2017 A 20:45 Nederland Zweden 2-0 »

Wedden op de WK 2018 kwalificatie »

Meer over de WK 2018 kwalificatie

Stand en/of uitslagen op jouw website

Wil je graag de stand en/of uitslagen van het Nederlands Elftal tijdens de WK 2018 kwalificatie op jouw website plaatsen? Kopieer en plak deze code.

Programma WK kwalificatie 2018: wedstrijden en uitslagen

Hieronder staat het volledige speelschema van de Europese kwalificatiewedstrijden. In onderstaand speelschema zijn Kosovo en Gibraltar toegevoegd, aangezien zij pas vanaf juni 2016 mee mogen doen van de FIFA.

Met bonuscode WK2018MYBET ontvang je €100 om gratis in te zetten op kwalificatiewedstrijden bij Mybet.

Datum Poule Tijd Thuis Uit Uitslag
zo 04 sep 2016 C 18:00 San Marino Azerbeidzjan 0-1 »
zo 04 sep 2016 E 18:00 Denemarken Armenië 1-0 »
zo 04 sep 2016 E 18:00 Kazachstan Polen 2-2 »
zo 04 sep 2016 F 18:00 Slowakije Engeland 0-1 »
zo 04 sep 2016 F 18:00 Litouwen Slovenië 2-2 »
zo 04 sep 2016 C 20:45 Tsjechië Noord-Ierland 0-0 »
zo 04 sep 2016 C 20:45 Noorwegen Duitsland 0-3 »
zo 04 sep 2016 E 20:45 Roemenië Montenegro 1-1 »
zo 04 sep 2016 F 20:45 Malta Schotland 1-5 »
ma 05 sep 2016 D 18:00 Georgië Oostenrijk 1-2 »
ma 05 sep 2016 D 20:45 Wales Moldavië 4-0 »
ma 05 sep 2016 D 20:45 Servië Ierland 2-2 »
ma 05 sep 2016 G 20:45 Israël Italië 1-3 »
ma 05 sep 2016 G 20:45 Spanje Liechtenstein 8-0 »
ma 05 sep 2016 I 20:45 Finland Kosovo 1-1 »
ma 05 sep 2016 I 20:45 Oekraïne IJsland 1-1 »
ma 05 sep 2016 I 20:45 Kroatië Turkije 1-1 »
di 06 sep 2016 G 14:00 Albanië Macedonië 2-1 »
di 06 sep 2016 A 20:45 Wit-Rusland Frankrijk 0-0 »
di 06 sep 2016 A 20:45 Bulgarije Luxemburg 4-3 »
di 06 sep 2016 A 20:45 Zweden Nederland 1-1 »
di 06 sep 2016 B 20:45 Zwitserland Portugal 2-0 »
di 06 sep 2016 B 20:45 Faroër Hongarije 0-0 »
di 06 sep 2016 B 20:45 Andorra Letland 0-1 »
di 06 sep 2016 H 20:45 Cyprus België 0-3 »
di 06 sep 2016 H 20:45 Gibraltar Griekenland 1-4 »
di 06 sep 2016 H 20:45 Bosnië-Herz. Estland 5-0 »
do 06 okt 2016 D 20:45 Oostenrijk Wales 2-2 »
do 06 okt 2016 D 20:45 Moldavië Servië 0-3 »
do 06 okt 2016 D 20:45 Ierland Georgië 1-0 »
do 06 okt 2016 G 20:45 Liechtenstein Albanië 0-2 »
do 06 okt 2016 G 20:45 Italië Spanje 1-1 »
do 06 okt 2016 G 20:45 Macedonië Israël 1-2 »
do 06 okt 2016 I 20:45 IJsland Finland 3-2 »
do 06 okt 2016 I 20:45 Kosovo Kroatië 0-6 »
do 06 okt 2016 I 20:45 Turkije Oekraïne 2-2 »
vr 07 okt 2016 A 20:45 Nederland Wit-Rusland 4-1 »
vr 07 okt 2016 A 20:45 Luxemburg Zweden 0-1 »
vr 07 okt 2016 A 20:45 Frankrijk Bulgarije 4-1 »
vr 07 okt 2016 B 20:45 Hongarije Zwitserland 2-3 »
vr 07 okt 2016 B 20:45 Portugal Andorra 6-0 »
vr 07 okt 2016 B 20:45 Letland Faroër 0-2 »
vr 07 okt 2016 H 20:45 Estland Gibraltar 4-0 »
vr 07 okt 2016 H 20:45 België Bosnië-Herz. 4-0 »
vr 07 okt 2016 H 20:45 Griekenland Cyprus 2-0 »
za 08 okt 2016 C 18:00 Azerbeidzjan Noorwegen 1-0 »
za 08 okt 2016 E 18:00 Armenië Roemenië 0-5 »
za 08 okt 2016 E 18:00 Montenegro Kazachstan 5-0 »
za 08 okt 2016 F 18:00 Engeland Malta 2-0 »
za 08 okt 2016 C 20:45 Duitsland Tsjechië 3-0 »
za 08 okt 2016 C 20:45 Noord-Ierland San Marino 4-0 »
za 08 okt 2016 E 20:45 Polen Denemarken 3-2 »
za 08 okt 2016 F 20:45 Schotland Litouwen 1-1 »
za 08 okt 2016 F 20:45 Slovenië Slowakije 1-0 »
zo 09 okt 2016 D 18:00 Wales Georgië 1-1 »
zo 09 okt 2016 G 18:00 Israël Liechtenstein 2-1 »
zo 09 okt 2016 I 18:00 Finland Kroatië 0-1 »
zo 09 okt 2016 I 18:00 Oekraïne Kosovo 3-0 »
zo 09 okt 2016 D 20:45 Servië Oostenrijk 3-2 »
zo 09 okt 2016 D 20:45 Moldavië Ierland 1-3 »
zo 09 okt 2016 G 20:45 Macedonië Italië 2-3 »
zo 09 okt 2016 G 20:45 Albanië Spanje 0-2 »
zo 09 okt 2016 I 20:45 IJsland Turkije 2-0 »
ma 10 okt 2016 A 20:45 Nederland Frankrijk 0-1 »
ma 10 okt 2016 A 20:45 Wit-Rusland Luxemburg 1-1 »
ma 10 okt 2016 A 20:45 Zweden Bulgarije 3-0 »
ma 10 okt 2016 B 20:45 Letland Hongarije 0-2 »
ma 10 okt 2016 B 20:45 Andorra Zwitserland 1-2 »
ma 10 okt 2016 B 20:45 Faroër Portugal 0-6 »
ma 10 okt 2016 H 20:45 Bosnië-Herz. Cyprus 2-0 »
ma 10 okt 2016 H 20:45 Estland Griekenland 0-2 »
ma 10 okt 2016 H 20:45 Gibraltar België 0-6 »
di 11 okt 2016 E 18:00 Kazachstan Roemenië 0-0 »
di 11 okt 2016 C 20:45 Noorwegen San Marino 4-1 »
di 11 okt 2016 C 20:45 Duitsland Noord-Ierland 2-0 »
di 11 okt 2016 C 20:45 Tsjechië Azerbeidzjan 0-0 »
di 11 okt 2016 E 20:45 Denemarken Montenegro 0-1 »
di 11 okt 2016 E 20:45 Polen Armenië 2-1 »
di 11 okt 2016 F 20:45 Slovenië Engeland 0-0 »
di 11 okt 2016 F 20:45 Litouwen Malta 2-0 »
di 11 okt 2016 F 20:45 Slowakije Schotland 3-0 »
vr 11 nov 2016 E 18:00 Armenië Montenegro 3-2 »
vr 11 nov 2016 A 20:45 Frankrijk Zweden 2-1 »
vr 11 nov 2016 C 20:45 Tsjechië Noorwegen 2-1 »
vr 11 nov 2016 C 20:45 Noord-Ierland Azerbeidzjan 4-0 »
vr 11 nov 2016 C 20:45 San Marino Duitsland 0-8 »
vr 11 nov 2016 E 20:45 Roemenië Polen 0-3 »
vr 11 nov 2016 E 20:45 Denemarken Kazachstan 4-1 »
vr 11 nov 2016 F 20:45 Slowakije Litouwen 4-0 »
vr 11 nov 2016 F 20:45 Malta Slovenië 0-1 »
vr 11 nov 2016 F 20:45 Engeland Schotland 3-0 »
za 12 nov 2016 D 18:00 Oostenrijk Ierland 0-1 »
za 12 nov 2016 D 18:00 Georgië Moldavië 1-1 »
za 12 nov 2016 I 18:00 Kroatië IJsland 2-0 »
za 12 nov 2016 D 20:45 Wales Servië 1-1 »
za 12 nov 2016 G 20:45 Albanië Israël 0-3 »
za 12 nov 2016 G 20:45 Spanje Macedonië 4-0 »
za 12 nov 2016 G 20:45 Liechtenstein Italië 0-4 »
za 12 nov 2016 I 20:45 Oekraïne Finland 1-0 »
za 12 nov 2016 I 20:45 Turkije Kosovo 2-0 »
zo 13 nov 2016 A 18:00 Bulgarije Wit-Rusland 1-0 »
zo 13 nov 2016 A 18:00 Luxemburg Nederland 1-3 »